
Al in 2020 plaatste de Gemeente Rheden de eerste Ecosense en Citizen Eco Banken.
Lees meer
''We zijn niet alleen verantwoordelijk voor wat we doen, maar ook voor wat we niet doen''. (citaat; Molière)
Om ons milieu te beschermen en te behouden, besteden we bij de productie van onze producten bijzondere aandacht aan CO2-neutraal produceren - van het eerste idee tot het afgewerkte meubelstuk, aldus Euroform.
Enkele decennia geleden waren de gebroeders Winkler al op zoek naar oplossingen voor het ontwerp van open(bare) ruimtes die even nuttig als esthetisch waren. Het moet altijd communicatief zijn. Dit was de enige essentiële benadering. Milieuvriendelijkheid was de andere, minstens zo belangrijk.
Wij zijn trots op onze partner en winnaar van de FSC Italia Furniture Award 2020, categorie; straatmeubilair.
Lees hier meer over het 100% FSC hardhout en hier wat Euroform doet aan het social commitment.
Al in 2020 plaatste de Gemeente Rheden de eerste Ecosense en Citizen Eco Banken.
Lees meer
Wederom kiest UMC voor de BRUUT banken
Lees meer
Custom made boomrooster voor Oostkapelle
Lees meer
Primeur voor Streefkerk
Lees meer
Op 15 juni waren wij als partner aanwezig op het Circulair Openbare ruimte Congres
met onder andere onze Citizen ECO bank uit 58 kg gerecycled kunststof!
Voor meer info zie: www.circulaireopenbareruimte.nl
Lees meer
Een bank van recyclet kunststof niet mooi! Overtuig u van het award winning design van de Citizen en vraag een schaalmodel aan.
Echte bank 58kg recyclet kunststof.
Duurzaam, sterk en onderhoudsvrij.
Lees meer